Vieš si predstaviť, že by si nevlastnila ani jedno tričko? Tričko je nenahraditeľný kúsok oblečenia a oplatí sa ich mať plnú skriňu. Ale čo tak originálne, trendy tričko pre teba a tvoje ratolesti?

Pre svojich najmenších môžeš vybrať parádne tričko zo širokej palety a pre seba pekné tričko so vzorom mandaly. Naviac ku každému tričku dostaneš kvalitné textilné fixky, ktorými si dotvoríš tričko. Nechaj rozvinúť fantáziu a umelecké cítenie u seba a svojich detí. Strávte spoločné nezabudnuteľné chvíle a buďte na okamih dizajnérmi. Len vy rozhodnete, aké budete mať  kreatívne tričko.

Obleč sa so svojou dcérou do rovnakých tričiek so vzorom mandaly, vymaľujte si ich spoločne a vyberte sa do mesta alebo do kina. Prejav sa a nesplývaj v dave. Tričká môžeš kombinovať v rozmanitých štýloch. Hodí sa k úzkej sukni pod kolená alebo k skinny džínsom. Dolaď svoj outfit s outfitom svojich detí a buďte trendy vo family tričkách.

Vymaľovacie

Dámske tvorivé vyfarbovacie tričko s mandalou kruh 2Dámske tvorivé vyfarbovacie tričko s mandalou kruh
0 Hodnotenie
27,90 €
Veľkosť
Akcia
Dámske tvorivé vyfarbovacie tričko s mandalou sova 2Dámske tvorivé vyfarbovacie tričko s mandalou sova
0 Hodnotenie
27,90 €
22,90 €
Ušetríte:
5,00 €
Veľkosť
Dámske tvorivé vyfarbovacie tričko s mandalou ženskej tváre 2Dámske tvorivé vyfarbovacie tričko s mandalou ženskej tváre
0 Hodnotenie
27,90 €
Veľkosť